25 par butów Solange Knowles

W jednym z wywiadów powiedziała, że dobre buty to podstawa. I że nie pójdzie do łóżka z kimś, kto nie nosi właściwych. Solange Knowles, siostra znanej piosenkarki Beyonce jest prawdziwą maniaczką obuwia. Dodajmy do tego informację o legendarnej hojności jej siostry (która kupiła swojemu mężowi, raperowi Jay-Z Bugatti Veyrona za 2 mln dolarów), będziemy mieć idealny początek historii siostrzanego prezentu. Czyli 25 par butów na dwudzieste piąte urodziny.

Buty Solange Knowles pochodzą od Saksa i Bergdorfa. Nie wiemy, ile kosztował, ale z pewnością nie były tanie.

Solange, znana przede wszystkim z tego, że jest znana (i ma popularną siostrę) twierdzi, że nawiązuje stylem do Diany Ross, Bjork, Chaka Kyana z lat siedemdziesiątych i… swojej mamy z lat osiemdziesiątych.

Jak mówi w jednym z wywiadów: Niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę czyt nie, twój wybór obuwia mówi bardzo dużo o tym, jaką osobą jesteś. Chociaż nie ocenia się książki po okładce, kiedy chodzi o buty, można to powiedzenie wyrzucić przez okno.

Zdaniem Solange Knowles buty dostarczają informacji o tym, gdzie dana osoba mentalnie się znajduje. Jaki jest jej styl, a nawet sytuacja finansowa, zainteresowania i poglądy polityczne. Według znanej siostry swojej siostry po butach rozpoznać można, czy ktoś jest konserwatystą czy progresywistą. Buty nie tylko łączą poszczególne kawałki garderoby, ale dopełniają je.

Czy rzeczywiście?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • Dodaj do ulubionych
  • Drukuj
  • Grono.net
  • Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>