Buty Kate Middleton

Księżna Cambridge chyba lubi buty na wysokich obcasach. A szpilki lubią ją – dobrze w nich wygląda. Jakie buty ma Kate Middleton w szafie?

Dalecy jesteśmy od tego, żeby uganiać się za młodą księżną z aparatem. Są inni, którym wychodzi to lepiej. Nie interesuje nas też życie prywatne Kate Middleton. Co robi w domu, jej sprawa. Buty, to co innego. W końcu podpatrzeć co nosi żona przyszłego króla to nie lada gratka.

W podglądaniu celebrytów i możnych tego świata specjalizuje się serwis shoerazzi.com. Ma specyficzne zainteresowania, zbieżne z naszymi. Chodzi oczywiście o buty. W serii publikacji paparazzi serwisu pokazują, jakie buty nosi Kate Middleton.

źródło: shoerazzi.com

Na zdjęciach ma więc na nogach obuwie projektowane przez najlepszych. Rupert Sanderson i jego szare szpilki Malone to wybór księżnej Kate na poważną wizytę. Są szare, zamszowe i można je kupić przez internet. To znaczy, że mamy z księżną coś wspólnego. Kate nosiła te buty w czerwcu 2011 roku na uroczystości wręczania Orderu Podwiązki.

źródło: shoerazzi.com

Wysoki obcas to także buty zaprojektowane przez Jimmy’ego Choo. Tym razem czarne, ale też zamszowe. Dobrze dopasowane do sukienki, którą miała na sobie księżna Kate. W przeliczeniu na nasze, takie buty kosztują 2,5 tys. zł.

źródło: shoerazzi.com

Buty Tabithy Simmons z pewnością nie są tańsze. Te, które miała na sobie księżna Kate pochodzą z kolekcji Jesień 2011. Kate Middleton miała je na nogach w czasie wizyty w Kanadzie. Także one mają wysoki obcas i doskonale pasują do nienagannej sylwetki żony księcia Williama. Ktoś mógłby narzekać, że są zbyt krzykliwe, za dużo na nich błyszczących elementów, ale przecież na tym właśnie polega styl Simmons, prawda?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • Dodaj do ulubionych
  • Drukuj
  • Grono.net
  • Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>