Najlepsza kurtka na zimę.

Zimową porą jedną z najpotrzebniejszych rzeczy oprócz obuwia zimowego są ciepłe i lekkie kurtki puchowe. Firma Geox wyspecializowała się w produkcji oddychających kurtek damskich.   Najlepszym rozwiązaniem jest puchowa kurtka zapewniająca dostateczne ciepło w najbardziej ekstremalnych warunkach temperaturowych. Dodatkowym atutem jest materiał przeciwwiatrowy i system oddychający pozwalający na utrzymanie ciała w stałej temperaturze co uchroni nas przed przeziębieniami. W takiej kurtce z pewnością zima nie będzie tak uciążliwa.

W tym sezonie firma GEOX zaproponowała dwa rodzaje kurtek jesienno – zimowych. Pierwsza kurtka z kolekcji jesiennej jest lekka, wiatroszczelna, oddychająca, dopasowana podkreślająca sylwetkę. Zdjęcie poniżej:

produktu: W7425C T2412 F5148Kurtka z kolekcji zimowej jest nieco grubsza ale pozostaje lekka. Posiada maksymalną wiatroodporność. Utrzymuje ciepło na najwyższym poziomie. Patent Geox Respira powoduje że kurtka oddycha. Zdjęcie kurtki poniżej:

W7425H T2411 F4300Płaszczyk wiosenno-jesienny dwuczęściowy z odpinaną kamizelką. Kamizelka z systemem oddychającym. Płaszczyk z miłego w dotyku materiału z wełną zapewniającą ciepło. Zdjęcie poniżej:

GEOX W7415D T2433 F4382

 

 

 

 

http://www.evega.pl/pol_m_KURTKI-DAMSKIE-716.html

kurtki1170x420

Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • Dodaj do ulubionych
  • Drukuj
  • Grono.net
  • Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>